top of page
wataridori wizytówka2.jpg

POZNAJ WATARIDORI

Słowem podsumowania:

 

 - jeżeli cenisz sobie podróżowanie w małych grupach, w przyjacielskiej atmosferze, gdzie jesteś traktowany indywidualnie;

 - jeżeli chcesz poznać prawdziwą Japonię, a nie podążać jedynie zatłoczonymi szlakami turystycznymi; 

 - jeżeli cenisz sobie wysoki standard podróżowania w towarzystwie doświadczonego przewodnika.

Wataridori jest dla Ciebie! Zapraszam do wspólnej podróży.

JACEK BOBER ORGANIZATOR / PRZEWODNIK

IMG_20170911_123523.jpg


Ohayo podróżnicy! Nazywam się Bober Jacek i na co dzień współpracuję z japońskimi i polskimi korporacjami, realizując targety, uczestnicząc w licznych coachingach oraz szukając swojej strefy komfortu. Moja przygoda z Krajem Kwitnącej Wiśni zaczęła się pod koniec lat 90'tych. Początkowo interesowałem się grami video, mangą, anime i szeroko pojętą japońską popkulturą. Przez lata fascynacja ojczyzną gejsz i samurajów ewoluowała, stając się moją pasją. Przełom nastąpił w 2013 roku, kiedy to firma Nikon, zaprosiła mnie na trzymiesięczny staż do Japonii. Była to przygoda mojego życia! Kwartalna podróż, pozwoliła mi zobaczyć miejsca, o których do tej pory jedynie czytałem i podziwiałem na szklanym ekranie. Po powrocie postanowiłem dać możliwość doświadczenia chociaż ułamka tego co przeżyłem innym osobom. Tak narodził się projekt "facesofbeaver" obecnie "Wataridori". Od kilku lat, pełniąc rolę przewodnika, cyklicznie organizuję wyjazdy do Japonii, na których wraz z uczestnikami wyprawy, odkrywamy prawdziwe obliczę Kraju Kwitnącej Wiśni.
 


ODKRYJ SKLEP PROSTO Z JAPONII!
 

cp_shop_2.PNG

MASZ PYTANIA?

 
Jeśli masz pytania, ewentualnie szukasz podróżniczej porady, pisz, dzwoń, wyślij gołębia. Z przyjemnością pomogę Ci w wyborze wyprawy marzeń.  Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego, tudzież na facebooku.

Konichiwa i do przodu!

Zapisane dane wykorzystujemy wyłącznie w celu informacyjnym. Nie odsprzedajemy danych użytkowników innym firmom. 


 

domo arigato gozaimasu!​

bottom of page